Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > DR2220D30U
Pieprasīt citātu
Latviešu
6028297DR2220D30U attēlsCrydom
DR2220D30U
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DR2220D30U
  • Apraksts
    SSR RELAY SPST-NO 30A 1-200V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    1V ~ 200V
  • Spriegums - ievade
    4 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    DR22
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SSR with Integrated Heat Sink
  • Izvades veids
    DC
  • Citi vārdi
    CC2258
  • On-State Resistance (Max)
    16 mOhms
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    30A