Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > D53RV25CH
Pieprasīt citātu
Latviešu
3324787D53RV25CH attēlsCrydom
D53RV25CH
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    D53RV25CH
  • Apraksts
    SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    48V ~ 530V
  • Spriegums - ievade
    4 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    53RV
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Izvades veids
    AC
  • Citi vārdi
    CC2426
    D53RV25CH-ND
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    25A