Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED apgaismojums - krāsa > XPEFAR-L1-R250-00701
Pieprasīt citātu
Latviešu
XPEFAR-L1-R250-00701
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    XPEFAR-L1-R250-00701
  • Apraksts
    LED XLAMP XP-E FAR RED SMD
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums
    730nm (720nm ~ 740nm)
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    1.9V
  • Skata leņķis
    130°
  • Paketes termoizturība
    8°C/W
  • Temperatūra - pārbaude
    25°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMD
  • Izmērs / Izmēri
    0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm)
  • Sērija
    XLamp® XP-E
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1414 (3535 Metric)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Lūmeni / Watt @ Current - Test
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.084" (2.13mm)
  • Flux @ Current / Temperature - Tests
    275mW (250mW ~ 300mW)
  • Detalizēts apraksts
    LED Lighting Color XLamp® XP-E Red 730nm (720nm ~ 740nm) 1414 (3535 Metric)
  • Pašreizējais tests
    350mA
  • Pašreizējais - maksimālais
    1A