Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > SFS15481R5C
Pieprasīt citātu
Latviešu
5855560SFS15481R5C attēlsCosel
SFS15481R5C
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    SFS15481R5C
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 1.5V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    1.5V
  • Spriegums - Izolācija
    1.5kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    36V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    76V
  • Tips
    Isolated Module
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm)
  • Sērija
    SFS
  • Jauda (vatos)
    7.8W
  • Iepakojums / lieta
    17-DIP Module
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Efektivitāte
    83%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 5.2A 36V - 76V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    5.2A