Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > SFS152415B
Pieprasīt citātu
Latviešu
567803SFS152415B attēlsCosel
SFS152415B
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SFS152415B
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 15V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - Izolācija
    1.5kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    18V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    36V
  • Tips
    Isolated Module
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm)
  • Sērija
    SFS
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Citi vārdi
    SFS152415B-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Efektivitāte
    89%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 36V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1A