Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > PBA75F-48
Pieprasīt citātu
Latviešu
PBA75F-48
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PBA75F-48
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 48V 75W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    48V
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Open Frame
  • Sērija
    PBA
  • Jauda (vatos)
    75W
  • Citi vārdi
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    86%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1.6A