Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > MGFS3483R3
Pieprasīt citātu
Latviešu
4946074MGFS3483R3 attēlsCosel
MGFS3483R3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MGFS3483R3
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 3.3V 2.6W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    3.3V
  • Spriegums - Izolācija
    1.5kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    18V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    76V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    0.67" L x 0.33" W x 0.47" H (17.0mm x 8.5mm x 12.0mm)
  • Sērija
    MGFS
  • Jauda (vatos)
    2.6W
  • Iepakojums / lieta
    4-SIP Module
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    OCP
  • Efektivitāte
    77%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 800mA 18V - 76V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    800mA