Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > LFP300F-48-JY
Pieprasīt citātu
Latviešu
6506614LFP300F-48-JY attēlsCosel
LFP300F-48-JY
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LFP300F-48-JY
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 48V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    48V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Open Frame
  • Izmērs / Izmēri
    8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
  • Sērija
    LF
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 70°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Efektivitāte
    88%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    6.3A