Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > LEP150F-48
Pieprasīt citātu
Latviešu
6615394LEP150F-48 attēlsCosel
LEP150F-48
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LEP150F-48
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 48V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    48V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Open Frame
  • Izmērs / Izmēri
    8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
  • Sērija
    LEP
  • Citi vārdi
    LEP150F-48-ND
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 70°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Efektivitāte
    87%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    3.2A
  • Apstiprinājumi
    CE, cURus, TUV
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
LEP150F-48-CD41
LEP150F-48-CD41
Apraksts: AC/DC CONVERTER 48V
Ražotāji: Cosel
LEP150F-48-GT
LEP150F-48-GT
Apraksts: AC/DC CONVERTER 48V