Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > DHS50B28
Pieprasīt citātu
Latviešu
4052932DHS50B28 attēlsCosel
DHS50B28
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DHS50B28
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 28V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    28V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    200V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    400V
  • Tips
    Isolated Module
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
  • Sērija
    DHS
  • Iepakojums
  • Iepakojums / lieta
    6-DIP Module
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
  • Efektivitāte
    82%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.8A 200V - 400V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1.8A
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
DHS8S
DHS8S
Apraksts: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V