Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > DAS100F05
Pieprasīt citātu
Latviešu
736284
DAS100F05
  • Daļas numurs
    DAS100F05
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 5V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    5V
  • Spriegums - ieeja (min)
    88V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    370V
  • Tips
    Isolated PoE Module
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    5.12" L x 2.28" W x 0.50" H (130.0mm x 58.0mm x 12.7mm)
  • Sērija
  • Jauda (vatos)
    100W
  • Iepakojums / lieta
    12-DIP Module
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 85°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Efektivitāte
    82%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated PoE Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 88V - 370V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    20A