Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > CBS50482R5-F2
Pieprasīt citātu
Latviešu
1470314CBS50482R5-F2 attēlsCosel
CBS50482R5-F2
  • Daļas numurs
    CBS50482R5-F2
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 2.5V
  • Spriegums - izlaide 1
    2.5V
  • Spriegums - Izolācija
    1.5kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    36V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    76V
  • Izmērs / Izmēri
    2.44" L x 2.34" W x 1.04" H (62.0mm x 59.5mm x 26.5mm)
  • Jauda (vatos)
    29W
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Efektivitāte
    77%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 11.7A 36V - 76V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    11.7A
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
CBS50482R5
CBS50482R5
Apraksts: DC DC CONVERTER 2.5V