Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > CBS200241R8
Pieprasīt citātu
Latviešu
6516349CBS200241R8 attēlsCosel
CBS200241R8
  • Daļas numurs
    CBS200241R8
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 1.8V
  • Spriegums - izlaide 1
    1.8V
  • Spriegums - Izolācija
    1.5kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    18V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    36V
  • Izmērs / Izmēri
    2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
  • Jauda (vatos)
    63W
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Efektivitāte
    70%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 35A 18V - 36V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    35A
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
CBS200241R8-RF1
CBS200241R8-RF1
Apraksts: DC DC CONVERTER 1.8V
Ražotāji: Cosel
CBS200241R8-F4
CBS200241R8-F4
Apraksts: DC DC CONVERTER 1.8V