Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > CBS100482R5-RT
Pieprasīt citātu
Latviešu
2482105CBS100482R5-RT attēlsCosel
CBS100482R5-RT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CBS100482R5-RT
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 2.5V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    2.5V
  • Spriegums - Izolācija
    1.5kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    36V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    76V
  • Tips
    Isolated Module
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Half Brick
  • Izmērs / Izmēri
    2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
  • Sērija
    CBS
  • Jauda (vatos)
    59W
  • Iepakojums / lieta
    Half Brick
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    25 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off, OCP, OVP
  • Efektivitāte
    77%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 23.4A 36V - 76V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    23.4A