Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > SN331M025ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
2724969SN331M025ST attēlsCornell Dubilier Electronics
SN331M025ST
  • Daļas numurs
    SN331M025ST
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    SN
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    580mA @ 120Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Bi-Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    600 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 600 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    330µF