Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > SLPX331M350E3P3
Pieprasīt citātu
Latviešu
2090879SLPX331M350E3P3 attēlsCornell Dubilier Electronics
SLPX331M350E3P3
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    SLPX331M350E3P3
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    SLPX
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.03A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.98A @ 20kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    21 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    603 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    330µF