Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > ST7ETB504
Pieprasīt citātu
Latviešu
4686392ST7ETB504 attēlsCopal Electronics
ST7ETB504
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ST7ETB504
  • Apraksts
    TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.252" L x 0.240" W x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
  • Sērija
    ST7
  • Pretestības materiāls
    Cermet
  • Pretestība
    500 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ST-7ETB 500K OHM (504)
  • Turnu skaits
    3
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    500 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment