Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > ST5ETX204
Pieprasīt citātu
Latviešu
1810844ST5ETX204 attēlsCopal Electronics
ST5ETX204
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ST5ETX204
  • Apraksts
    TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.236" L x 0.169" W x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm)
  • Sērija
    ST5
  • Pretestības materiāls
    Cermet
  • Pretestība
    200 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ST-5ETX 200K OHM (204)
  • Turnu skaits
    14
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment