Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > ST42ETG103
Pieprasīt citātu
Latviešu
ST42ETG103
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    ST42ETG103
  • Apraksts
    TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    J Lead
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Pretestība
    10 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ST-42ETG 10K OHM (103)
    ST-42ETG103
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment