Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > ST42ETB202
Pieprasīt citātu
Latviešu
ST42ETB202
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    ST42ETB202
  • Apraksts
    TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
  • Pretestība
    2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ST-42ETB202
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    2 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment