Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > ST42EH203
Pieprasīt citātu
Latviešu
ST42EH203
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    ST42EH203
  • Apraksts
    TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Pretestība
    20 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Detalizēts apraksts
    20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment