Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > ST42EA102
Pieprasīt citātu
Latviešu
ST42EA102
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ST42EA102
  • Apraksts
    TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    J Lead
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
  • Sērija
    ST42
  • Pretestības materiāls
    Cermet
  • Pretestība
    1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Turnu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    1 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment