Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > ST32ETH204
Pieprasīt citātu
Latviešu
ST32ETH204
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    ST32ETH204
  • Apraksts
    TRIMMER 200K OHM 0.125W GW SIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
  • Pretestība
    200 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ST-32ETH 200K OHM (25)
    ST-32ETH204
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    200 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment