Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > ST32ETB105
Pieprasīt citātu
Latviešu
3009175ST32ETB105 attēlsCopal Electronics
ST32ETB105
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    ST32ETB105
  • Apraksts
    TRIMMER 1M OHM 0.125W GW TOP ADJ
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
  • Pretestība
    1 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ST-32ETB 1M OHM (16)
    ST-32ETB105
    ST32ETB105TR
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    1 MOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment