Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > ST32EA502
Pieprasīt citātu
Latviešu
961839
ST32EA502
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ST32EA502
  • Apraksts
    TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    J Lead
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
  • Sērija
    ST-32
  • Pretestības materiāls
    Cermet
  • Pretestība
    5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Turnu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    5 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment