Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > SM31W502
Pieprasīt citātu
Latviešu
4142526SM31W502 attēlsCopal Electronics
SM31W502
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SM31W502
  • Apraksts
    TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    J Lead
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
  • Sērija
    SM31
  • Pretestības materiāls
    Cermet
  • Pretestība
    5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    SM-31W502
  • Turnu skaits
    5
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    5 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment