Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > FT63ETP200
Pieprasīt citātu
Latviešu
5913988FT63ETP200 attēlsCopal Electronics
FT63ETP200
  • Daļas numurs
    FT63ETP200
  • Apraksts
    TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±150ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
  • Pretestība
    20 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    FT-63ETP 20 OHM (200)
    FT-63ETP200
  • Detalizēts apraksts
    20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment