Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > F251T-12LLC
Pieprasīt citātu
Latviešu
7014913F251T-12LLC attēlsCopal Electronics
F251T-12LLC
  • Daļas numurs
    F251T-12LLC
  • Apraksts
    FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    10.00mm
  • Svars
    0.011 lb (4.99g)
  • Sprieguma diapazons
    10.2 ~ 13.8VDC
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.056 in H2O (13.9 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 25mm L x 25mm H
  • Sērija
    F251T
  • RPM
    6000 RPM
  • Jauda (vatos)
    960mW
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
  • Troksnis
    12.0 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Acrylic Butadiene Styrene (ABS), Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Materiāls - asmeņi
  • Mūžs @ temp.
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.080A