Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > F17HA-05HC
Pieprasīt citātu
Latviešu
512067F17HA-05HC attēlsCopal Electronics
F17HA-05HC
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F17HA-05HC
  • Apraksts
    FAN AXIAL 17X8MM 5VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    8.00mm
  • Svars
    0.005 lb (2.27g)
  • Sprieguma diapazons
    4.5 ~ 5.5VDC
  • Spriegums - nominālā
    5VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.068 in H2O (17.0 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 17mm L x 17mm H
  • Sērija
    F17HA
  • RPM
    11000 RPM
  • Jauda (vatos)
    150mW
  • Citi vārdi
    F17HA-05HC-ND
  • Darbības temperatūra
    14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
  • Troksnis
    15.0 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • Materiāls - asmeņi
    Acrylic Butadiene Styrene (ABS), Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Mūžs @ temp.
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.060A