Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > CT94EW501
Pieprasīt citātu
Latviešu
5503027CT94EW501 attēlsCopal Electronics
CT94EW501
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CT94EW501
  • Apraksts
    TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšanās stils
    PC Pins
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
  • Sērija
    CT94
  • Pretestības materiāls
    Cermet
  • Pretestība
    500 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    CT-94EW 500 OHM (501)
    CT-94EW501
  • Turnu skaits
    18
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment