Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > CT6ER500
Pieprasīt citātu
Latviešu
4717397CT6ER500 attēlsCopal Electronics
CT6ER500
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    CT6ER500
  • Apraksts
    TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
  • Pretestība
    50 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    CT-6ER 50 OHM (500)
    CT-6ER500
  • Detalizēts apraksts
    50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment