Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > CT6EH200
Pieprasīt citātu
Latviešu
252988CT6EH200 attēlsCopal Electronics
CT6EH200
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CT6EH200
  • Apraksts
    TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšanās stils
    PC Pins
  • Temperatūras koeficients
    ±250ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
  • Sērija
    CT6
  • Pretestības materiāls
    Cermet
  • Pretestība
    20 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    CT-6EH 20 OHM (200)
    CT-6EH200
  • Turnu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment