Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > 1309P203
Pieprasīt citātu
Latviešu
29575941309P203 attēlsCopal Electronics
1309P203
  • Daļas numurs
    1309P203
  • Apraksts
    TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšanās stils
    PC Pins
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 0.374" x 0.374" Face x 0.197" H (9.50mm x 9.50mm x 5.00mm)
  • Sērija
    1309
  • Pretestības materiāls
    Wirewound
  • Pretestība
    20 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tube
  • Turnu skaits
    19
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 19 Turn Side Adjustment