Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > 1211PB203
Pieprasīt citātu
Latviešu
45755341211PB203 attēlsCopal Electronics
1211PB203
  • Daļas numurs
    1211PB203
  • Apraksts
    TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Izbeigšanās stils
    PC Pins
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular - 0.413" x 0.346" Face x 1.390" L (10.50mm x 8.80mm x 35.30mm)
  • Sērija
    1211
  • Pretestības materiāls
    Wirewound
  • Pretestība
    20 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums
    Tube
  • Turnu skaits
    22
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    20 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment