Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > 1113T103
Pieprasīt citātu
Latviešu
1113T103
  • Daļas numurs
    1113T103
  • Apraksts
    TRIMMER 10K OHM 0.75W PC PIN TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšanās stils
    PC Pins
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Round - 0.531" Dia x 0.268" H (13.50mm x 6.80mm)
  • Sērija
    1113
  • Pretestības materiāls
    Wirewound
  • Pretestība
    10 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums
    Tube
  • Turnu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    10 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment