Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > 1113B200
Pieprasīt citātu
Latviešu
1113B200
  • Daļas numurs
    1113B200
  • Apraksts
    TRIMMER 20 OHM 0.75W SLD HK TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšanās stils
    Solder Hook
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    Round - 0.531" Dia x 0.630" H (13.50mm x 16.00mm)
  • Sērija
    1113
  • Pretestības materiāls
    Wirewound
  • Pretestība
    20 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums
    Tube
  • Turnu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Detalizēts apraksts
    20 Ohms 0.75W, 3/4W Solder Hook Panel Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment