Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 6STF37PAM04B30X
Pieprasīt citātu
Latviešu
6STF37PAM04B30X
  • Daļas numurs
    6STF37PAM04B30X
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Sprieguma reitings
    100V
    4 (DC, C)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Tin Plated
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Pozīciju skaits
    37
  • Flange Feature
    Housing/Shell (4-40)
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A