Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 6STF15PAM01B40X
Pieprasīt citātu
Latviešu
6STF15PAM01B40X
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
30+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    6STF15PAM01B40X
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Sprieguma reitings
    100V
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Copper Alloy, Tin Plated
  • Sērija
  • Iepakojums
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Mājokļa materiāls
    Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
  • Flange Feature
    Cable Side (M3); Mating Side (M3)
  • Iespējas
    Filter, Grounding Indents
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A