Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 6HDD26PAY99R20X
Pieprasīt citātu
Latviešu
614067
6HDD26PAY99R20X
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
25+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    6HDD26PAY99R20X
  • Apraksts
    CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
    60V
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Copper Alloy, Tin Plated
  • Sērija
  • Iepakojums
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    26
  • Montāžas tips
    Board Edge, Through Hole, Right Angle
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Flange Feature
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Iespējas
    Grounding Indents, Mounting Brackets
  • Detalizēts apraksts
    26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    3A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Saziņas veidlapa
    Machined
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Savienotāja stils
    D-Sub, High Density
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
    0.181" (4.60mm)