Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV15C360JB-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
4724810TV15C360JB-G attēlsComchip Technology
TV15C360JB-G
  • Daļas numurs
    TV15C360JB-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    36V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    58.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    40V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    25.82A