Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV06B780JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
1791806TV06B780JB-HF attēlsComchip Technology
TV06B780JB-HF
  • Daļas numurs
    TV06B780JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 78V 126V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    78V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    126V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    86.7V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMB (DO-214AA)
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
    4.76A