Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV06B640JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
6092737TV06B640JB-HF attēlsComchip Technology
TV06B640JB-HF
  • Daļas numurs
    TV06B640JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 64V 103V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    64V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    103V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    71.1V
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
    5.83A