Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV06B280JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
3492794TV06B280JB-HF attēlsComchip Technology
TV06B280JB-HF
  • Daļas numurs
    TV06B280JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 28V 45.4V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    28V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    45.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    31.1V
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
    13.22A