Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV06B160JB-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
7070256TV06B160JB-G attēlsComchip Technology
TV06B160JB-G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TV06B160JB-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 16V 26V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    16V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    26V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    17.8V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMB (DO-214AA)
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    23.08A