Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > TV06B130JB-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
4844488TV06B130JB-G attēlsComchip Technology
TV06B130JB-G
  • Daļas numurs
    TV06B130JB-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 13V 21.5V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    13V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    21.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    14.4V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMB (DO-214AA)
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Citi vārdi
    TV06B130JBG
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    27.91A