Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > SB1100E-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
6822901SB1100E-G attēlsComchip Technology
SB1100E-G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SB1100E-G
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO41
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    850mV @ 1A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    100V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-41
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Citi vārdi
  • Darba temperatūra - savienojums
    -65°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Schottky
  • Detalizēts apraksts
    Diode Schottky 100V 1A Through Hole DO-41
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    500µA @ 100V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    1A