Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > CZRW55C8V2-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
6760170CZRW55C8V2-G attēlsComchip Technology
CZRW55C8V2-G
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    CZRW55C8V2-G
  • Apraksts
    DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    8.2V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±6%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-123
  • Sērija
  • Jauda - maks
    500mW
  • Iepakojums / lieta
    SOD-123
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Impedance (max) (zzt)
    15 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 8.2V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    700nA @ 5V