Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > CZRU5V6B
Pieprasīt citātu
Latviešu
CZRU5V6B
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    CZRU5V6B
  • Apraksts
    DIODE ZENER 5.6V 150MW 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    5.6V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±2%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603/SOD-523F
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD, No Lead
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Impedance (max) (zzt)
    25 Ohms