Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > CZRU52C6V2
Pieprasīt citātu
Latviešu
3471459CZRU52C6V2 attēlsComchip Technology
CZRU52C6V2
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    CZRU52C6V2
  • Apraksts
    DIODE ZENER 6.2V 150MW 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    6.2V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603/SOD-523F
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD, No Lead
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Impedance (max) (zzt)
    10 Ohms