Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > CZRSC55C7V5-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
735405
CZRSC55C7V5-G
  • Daļas numurs
    CZRSC55C7V5-G
  • Apraksts
    DIODE ZENER 7.5V 500MW 0805
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    7.5V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.5V @ 200mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Sērija
  • Jauda - maks
    500mW
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Impedance (max) (zzt)
    7 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 7.5V 500mW ±5% Surface Mount 0805
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 18.2V